Brašny pro dobrodružné výpravy


Text a foto
Původem britská značka, která je známá svými koženými sedly, ale i sedly z přírodního kaučuku Cambium, v minulém roce představila novou sérii brašen určených pro dobrodružné výpravy a pojmenovala ji Scape.

Původem britská značka, která je známá svými koženými sedly, ale i sedly z přírodního kaučuku Cambium, v minulém roce představila novou sérii brašen určených pro dobrodružné výpravy. Ať už ty bikepackingové, tak i s klasickým umístěním brašen na nosiči. Scape série zahrnuje jak boční, řídítkové a podsedlové brašny v několika velikostech, stejně jako rámovou brašnu a tzv. tank bag na horní rámovou trubku. Všechny brašny jsou nyní v dostatečném množství dostupné na českém i slovenském trhu.


Celá sada vyniká elegantní barvou a výborným zpracováním, stejně jako několika chytrými detaily. Tak například řídítkový vak HandlebarRoll má dva prostory v hlavní kapse, které mohou plynule "přelévat" svůj objem mezi sebou. Pokud kupříkladu vytáhnete suchou bundu z jedné strany a po dešti ji zase chcete do vaku vrátit, vrátíte jej na stranu druhou, která je vyhrazená na mokré věci, a nebudete mít problém s tím, že na jednom konci máte místa moc a na druhý se vám to už nechce všechno vejít. Zajímavá je i podsedlová brašnička Saddle Pocket Bag o objemu 0,7 litru, která se však kromě umístění pod sedlem dá ještě připevnit také na boční brašny, nebo na velkou desetilitrovou podsedlovku.

Boční brašny jsou plně vodotěsné stejně jako celá série. Systém zavírání je rolovací s nastavitelnými popruhy po stranách a s dostatečně velkými reflexními prvky. Brašny mají vnější přední kapsu na zip a dvě velikosti 22 a 13 litrů. Ty menší se mohou hodit pro kratší výlety nebo jako přední brašny, ty větší jsou pak typickými zadními brašnami s dostatečným objemem i pro velmi dlouhé cesty.Sdílet:

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Do dálek


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator