Kamkoli se vydáte - nové brašny do dobrodružné kolekce BROOKS SCAPE


Text a foto
Minulý rok představila společnost Brooks England svou řadu cestovních brašen Scape. Jedná se o kolekci brašen pro turistiku a bikepacking. Tento rok společnost Brooks tuto výjimečnou kolekci rozšiřuje o tři nové brašny.

Minulý rok představila společnost Brooks England svou řadu cestovních brašen Scape pod jednoduchým heslem Whatever your road – Kamkoli se vydáte. Jedná se o kolekci brašen pro turistiku a bikepacking, ze kterých si každý vybere tu pravou pro krátké výlety za humna i pro expedice po celém světě. Tento rok společnost Brooks tuto výjimečnou kolekci rozšiřuje o tři nové brašny : rámovou brašnu Scape Full Frame Bag, pevnou brašnu na řídítka Handlebar Case a brašnu Feed Pouch.

Rámová brašna Scape Full Frame Bag – Tato brašna je vhodná pro většinu rámů standardní velikosti. Svůj prostor skvěle využívá, takže se výborně hodí na delší výpravy. Chrání věci před nepříznivým počasím, je bezpečná, voděodolná a díky kapse na drobnosti také velmi přehledná. Vhodná pro bikepacking.

Rychloupínací brašna na řídítka Scape Handlebar Case – Tato praktická voděodolná brašna je ideální na uložení mapy, telefonu, peněženky a dalších menších věcí, které budete mít po ruce i za jízdy. Rychle se dokáže pomocí odnímatelného popruhu přeměnit na brašnu přes rameno. Vhodná pro běžnou cykloturistiku nebo jízdu po městě.

Brašna Scape Feed Pouch – Malá brašna, výborná na svačinu, náhradní láhev nebo třeba na objektiv. Dá se připevnit tak, abyste ji měli kdykoli na dosah a díky stahovací šňůrce umožňuje snadný přístup také za jízdy. Vhodná pro bikepacking i běžnou cykloturistiku.

Nové brašny byly navrženy s myšlenkou rozšíření modulárního cestovního systému Scape. Navyšují tak kapacitu celkového objemu věcí pro přepravu při delších výpravách, skvěle se ale také hodí samostatně na kratší cesty. Celou kolekci BROOKS Scape, včetně nových brašen Scape Full Frame Bag, Handlebar Case a Feed Pouch najdete na https://www.azub.cz/scape-serie/.

Cestovní systém SCAPE pro bikepacking

 

Musíme to opravit!

 

Všechny brašny BROOKS Scape jsou vyrobeny z materiálu Polyester 600D Two Tone, který je samozřejmě vodotěsný a voděodolné jsou i přístupy do brašen. Stejně tak celá konstrukce brašen je pevná a navržena z ohledem na náročné použití. Přesto mohou nastat situace, kdy dojde k jejich poškození. Například po nehodě nebo vlivem dlouhodobého každodenního opotřebení. Není třeba si zoufat, BROOKS přichází s řešením v podobě opravné sady na cyklobrašny Bike Bag Kit Reapir.

Tato opravná sada obsahuje nástroje potřebné k provedení trvalé opravy doma nebo rychlé opravy v terénu. Snadno se používá a je vhodná pro všechny standardní materiály použité na brašnách BROOKS.

 

Sdílet:

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Bikepacking


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator