SCAPE in black!


Text a foto
Kolekce cestovních tašek BROOKS je nyní k dispozici ve zcela nové barvě – černé. Vybírejte nyní mezi dvěma barvami a dolaďte si kolo podle svých představ.

Kolekce cestovních tašek BROOKS je nyní k dispozici ve zcela nové barvě – černé. Vybírejte nyní mezi dvěma barvami a dolaďte si kolo podle svých představ. Bez ohledu na délku cesty, bez ohledu na cíl, spolehněte se na SCAPE, který vám dá lepší pocit z jízdy. Brašny BROOKS SCAPE chrání vaše věci a poskytují prostor pro vaše nezbytnosti. Nové brašny, temné jako noc, splynou s vaší jízdou.

Řada brašen Scape od legendární britské značky BROOKS je stvořena pro dobrodružství ať už bikepackingové, nebo klasické cykloturistické, případně "jen" na dlouhé jednodenní výjezdy. Šest brašen v černé barvě navazuje na tři zbrusu nové brašny nedávno uvedené v této sérii.

Všestranná sestava vodotěsných brašen je vyvedena v luxusním provedení, které je pro Brooks tak typické. Decentní vzhled černé barvy je doplněn o reflexní loga a několik málo černých, případně hliníkových prvků. Vývojový tým v Brooksu jako obvykle spolupracoval se samotnými cyklisty a proto se napříč celou řadou vyskytuje několik zajímavých a velmi užitečných detailů.

V černé barvě jsou nyní k dispozici tyto brašny:

Podsedlovou brašničku Saddle Pocket Bag je možné připevnit i na další větší brašny, jako je Seat Bag nebo Large Pannier. Stejně tak se dá připevnit Handlebar Pouch na Handlebar Roll. Celý systém je tak krásně modulární.

Materiál všech brašen je samozřejmě vodotěsný a voděodolné jsou i přístupy do brašen. Stejně tak celá konstrukce brašen je pevná a navržena z ohledem na náročné použití. Vaši příští cyklo výpravu tak můžete podniknout stylově! Dle tempa uvádění novinek BROOKS na trh se dá očekávat další rozšiřování série SCAPE, máme se na co těšit!

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Trochu jinak


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator