Tern novinky na Eurobike 2018


Text a foto
Už je to pár dní, co jsme se vrátili z Eurobiku, největšího světového veletrhu zaměřeného na cyklistiku, ale myslíme si, že trocha těch novinek nikdy neuškodí. Začněme tedy těmi Terními.

Už je to pár dní, co jsme se vrátili z Eurobiku, největšího světového veletrhu zaměřeného na cyklistiku, ale myslíme si, že trocha těch novinek nikdy neuškodí. Začněme tedy těmi Terními.

azub_tern_eurobike-2018_001 Skládací elektrokolo Tern Vektron s motorem Bosch změní pro příští rok tvar zadní části rámu, čímž dojde k celkovému snížení kola a také k možnosti umístit na něj praktický a speciálně navržený nosič. V nabídce přibude několik verzí a varianta s motorem Bosch Active by se měla cenově pohybovat někde kolem 75.000 Kč. Kola by měla být k dispozici už na konci letošního roku.


Díky speciálnímu nosiči bude možné složené a teoreticky i nesložené kolo postavit “na zadní”. Tím pádem pak zabere mnohem méně místa.

azub_tern_eurobike-2018_003
U modelů A7 a B7 se mění barevnost. Přibudou výrazné barvy červená a modrá a Link D8 by na českém a slovenském trhu mohl být v nabídce i v reflexní žluté. Zatím to ale není jisté. azub_tern_eurobike-2018_004
Která barva se vám líbí nejvíce? Červená, modrá?

azub_tern_eurobike-2018_005
Nebo tato tmavě modrá s růžovými detaily?

azub_tern_eurobike-2018_006
Verge X11 je naprosto famózní silniční skládačka se špičkovými komponenty. V našem prostředí však více frčí 26” kola.

azub_tern_eurobike-2018_007 Dřevěná skládačka kompaktního nákladního elektrokola GSD, se kterým Tern slaví obrovský úspěch. A není divu. Na tomto kole se snadno stanete závislí. Jeden z našich prodejců jej přejmenoval na LSD a to mu stačily jen dva dny v provozu.

azub_tern_eurobike-2018_008
Když se sejde Terní tlupa na večeři, sejde se k velké množství GSD-ček.

azub_tern_eurobike-2018_009
Možnosti transportu osob na Ternu GSD. Snad jen v případě dvou sedaček bychom větší dítko umístili dopředu. azub_tern_eurobike-2018_010
Ohromné jsou také možnosti transportu nákladu.

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Skládací kola


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator