Clubhouse Fort: Bunkr pro s dětmi na kolečkách


Text a foto
Jak přestavět nákladní kolo Tern GSD na pevnost pro vaše ratolesti, které si užijí svůj "pojízdný bunkr". Cesta do školky bude zábavou v jakémkoliv počasí.

I když je nákladní kolo Tern GSD na převoz dětí jako dělané, větru a dešti stále poručit neumíme. Ale přesto všichni chceme, aby si caparti užili jízdu pěkně v pohodlí. Kdo by taky chtěl poslouchat neustálé fňukání, že :-)

Proto jsme pro vás připravili sadu doplňků Clubhouse Fort, určenou pro kola GSD. Díky nim budete moct s dětmi vyrazit ven za každého počasí. V článku se dozvíte, jak celý systém funguje, jak jej používat a jak jeho potenciál naplno využít pro celou rodinu.

New Tern GSD Accessories & Clubhouse Fort - YouTube
New Tern GSD Accessories & Clubhouse Fort - YouTube

Co je Clubhouse Fort?

Clubhouse Fort je sada čtyř doplňků, které nákladní kolo Tern GSD promění na báječný bunkr, kde se děti můžou ukrýt před rozmary počasí. Systém je vhodný až pro dvě děti maximální výšky 140 cm (plus helma), v kombinaci se sedačkou i bez ní.

Vy můžete být klidní, že malí pasažéři zůstanou v suchu a v pohodě za všech povětrnostních podmínek, děti se zase budou těšit na vyjížďku na slavnostním trůnu, v útulném doupěti, zkrátka ve svém kouzelném království, díky kterému bude každá výprava ještě lákavější.

Co patří do systému Clubhouse Fort?

Jak již bylo zmíněno, Clubhouse Fort sestává ze čtyř doplňků, přičemž každý se prodává zvlášť. Jsou to:

Jak postavit Clubhouse Fort?

 1. Instalujte stupátka Sidekick Wide Decks
  Přídavná stupátka Sidekick Wide Decks tvoří základ celého systému. Jsou nezbytné pro instalaci Storm Boxu.
   
 2. Instalujte ohrádku Clubhouse
  Ohrádka Clubhouse+ je jakousi kostrou systému. Je nutná k instalaci Storm Boxu a stříšky Storm Shield. Doplňky ze sady Clubhouse Fort lze využít za předpokladu, že u ohrádky použijete rovnou či prodlužovací lištu.
   
 3. Instalujte Storm Box
  Storm Box je velký, měkký, ale přitom pevný koš, který dítka ochrání před rozmary počasí. Je dodáván s nepromokavou pláštěnkou Kid Lid, do které lze děti zabalit tak, aby jim ven koukaly jen hlavičky, trochu jako špricdeka u kajaku.
Storm Box

Storm Box byl navržen tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám malých pasažérů. Vzadu má dokonce otvor pro přístup k úchytu zadní dětské sedačky Yepp. Určitě také oceníte, že všechny ty hračky, rukavice a jiné věcičky, co při jízdě často padají z malých prstů se nikde neztratí – v cíli to zase všechno ze Storm Boxu jednoduše vysbíráte.

A aby to nebylo málo, drobotinu můžete vyměnit za nákup či jiný náklad, Storm Box pojme až 160 l. Více informací o využití Storm Boxu pro převoz jiného nákladu najdete zde.

 1. Instalujte Storm Shield
  Storm Shield je nepromokavá stříška, která děti ochrání nejen před deštěm, ale i před větrem a horkými slunečními paprsky. Je vyrobená z voděodolné nylonové tkaniny, díky které na dětech vždy zůstanou všechny nitky suché. V zadní části je ventilační panel pro přístup čerstvého vzduchu, aby uvnitř nebylo moc dusno. Velké průhledy v bočních panelech malým zvídálkům umožní sledovat cvrkot a ubíhající krajinu, výztuž tvořená sklolaminátovými tyčkami drží dobře tvar i když fouká.

  A když zrovna svítí sluníčko, máte dvě možnosti. Můžete srolovat boční panely a samotná stříška poslouží jako ochrana před UV paprsky. Pokud jí není potřeba vůbec, lze celou konstrukci jednoduše sundat, poskládat na plocho a uložit do Storm Boxu (převoz dětí to nijak neovlivní).
Clubhouse Fort
Kompletní Clubhouse Fort na nákladním kole Tern GSD

Toť vše! Bunkr z dek a polštářů je sice super zábava, ale Clubhouse Fort nabízí úplně jiný level. Doufáme, že vás bude bavit tak, jako vás bude bavit ta spousta nových zážitků, které vaší rodině ještě přinese.

Sdílet:

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY S dětmi


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator