Novinky 2024 pro cyklisty z města i dobroduhy na dvou kolech


Text a foto
Jaké novinky si pro rok 2024 připravili v německém Ortliebu? V nabídce se objevuje zbrusu nová barva "dark sand" v bikepackingu i cykloturistice, nové vychytávky pro dálkové cyklisty a nezapomnělo se ani na cyklisty, kteří denně brázdí ulice měst nebo sedlají nákladní kola. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Vylepšené klasické cykloturistické brašny na nosič s vnější kapsou

Back-Roller Plus je víc než jen zadní brašna. Je to originál, přepracovaný a zdokonalený tak, aby splňoval všechny vaše požadavky. Je vyrobena z nepromokavé, odolné tkaniny Cordura v elegantním textilním vzhledu a chrání nejen před vlhkostí, ale také před prachem a špínou - bez ohledu na to, jaké dobrodružství si vyberete.

Vodotěsná vnější kapsa s rolovacím uzávěrem udržuje menší věci v suchu a bezpečí, ale zároveň je snadno přístupná. Díky boční odrazce budete viditelní i za zhoršených světelných podmínek. A díky upevňovacímu systému Quick-Lock lze tuto odolnou zadní brašnu bez námahy připevnit na nosič.

Vnitřní organizér umožňuje přehledné uložení vašich věcí. A když zrovna nesedíte na kole, můžete brašnu Back-Roller Plus pohodlně přenášet pomocí popruhu přes rameno.

Bikepacking v nové barvě špinavého písku „Dark Sand“

Ortlieb přichází na trh s novou barevnou variantou téměř celé své kolekce bikepackingových brašen. Nové brašny německé značky v zemité barvě Dark Sand jsou vyrobeny ze stejného voděodolného nylonového materiálu, který se osvědčil jako odolná a praktická volba, ať už vás cesta zavede kamkoli. Dark Sand je výrazem respektu k přírodě a dokonalým společníkem pro každého cyklistu, který touží po harmonii mezi dobrodružstvím a krásou přírodního prostředí. Nová barva je trvalou nabídkou pro téměř celý sortiment v bikepackingu a připojuje se ke klasické černé a limitované edici hořčicové barvy.

V nové barvě sladíte s bikepackingovým vybavením i další oblíbené Ortlieb kousky: batohy Atrack, Vario, Soulo, Velocity, nejlehčí nosičové brašny Gravel-Pack nebo praktickou městskou brašnu pro elektrokola Pedal-Mate.

Multifunkční vodotěsná cestovní taška a batoh 2v1

Potřebujete se zabalit na větší cestu s kolem nebo bez něj? Ať už se jedná o víkendový výlet, krátké dobrodružství, nebo větší cestu, brašna ORTLIEB Duffle RC je navržena tak, aby zvládla všechny výzvy. Tato praktická cestovní taška je vyrobena z tkaniny extrémně odolné proti vodě, oděru a roztržení, takže je vhodným společníkem i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Polstrované ramenní popruhy jsou nejen vysoce praktické, ale také odnímatelné. Brašnu přes rameno můžete díky nim snadno přeměnit na batoh, když s ní potřebujete kousek popojet na kole. Multifunkční úchyty " Daisy Chains " na horní a spodní straně brašny umožňují bezpečné upevnění dalšího vybavení. Rolovací uzávěr eliminuje potřebu zipu, udržuje vaše vybavení v bezpečí a suchu a zároveň poskytuje rychlý přístup do vnitřku brašny. Novinka se varábí ve dvou velikostech (49 a 89 litrů) a třech barvách: černá, olivová a korálová.

Rychloupínací brašnička na drobnosti s držákem na telefon

Mějte svačinu, chytrý telefon, malý fotoaparát nebo jiné drobné vybavení po celou dobu jízdy po ruce. Praktický magnetický uzávěr víka brašničky Toptube-Bag umožňuje otevírání a zavírání brašničky jednou rukou a umožňuje nabíjet zařízení na řídítkách během jízdy. Uvnitř je vše hravě přístupné díky vyztuženému materiálu brašničky. Díky systému Tube-Lock ji během několika vteřin připevníte na horní rámovou trubku. Držák Tube-Lock je součástí balení a lze jej zakoupit i samostatně. Díky tomu můžete brašničku používat na více kolech. Na rám ji lze připevnit flexibilně pomocí perforovaných gumových pásků nebo můžete využít závitových otvorů u některých druhů kol (gravel)..

Další vychytávky a designovky

Kromě uvedených novinek uvádí Ortlieb na trh i tradiční série „Design“. Řada Design potvrzuje, že brašny a batohy nemusí být zdaleka jen černé nebo šedé, ale jak ukazuje Ortlieb, mohou být i dobře viditelné a výrazně barevné. V Ortliebu jdou však mnohem dále a do světa cyklistiky přináší další radost v podobě brašen s barevným potiskem. Už od pohledu se vám musí líbit a na tváři vás i mnohých dalších zajisté vykouzlí krásný úsměv. Každý rok jsou jiné vzory.

Skvělou vychytávkou mezi novinkami je stabilizační vložka do Back-Rollerů, která zpevní jejich tvar a ochrání obsah před nárazy nebo barevné pásky na batohy Atrack, díky kterým odlišíte svůj batoh od ostatních v partě a povýšíte jej na jedinečný originál.

ORTLIEB | The New Highlights 2024 - YouTube
ORTLIEB | The New Highlights 2024 - YouTube

ORTLIEB

Příběh značky Ortlieb se začal psát roku 1982 v Německu. Z rodinné dílny v norimberském dvorku se během čtyř desetiletí rozrostla v prosperující firmu známou po celém světě. Na všechny výrobky Ortlieb se vztahuje pětiletá záruka!

Sdílet:

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Ve městě


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator