ORTLIEB novinky na Eurobike 2018


Text a foto

Další porce novinek z Eurobiku přichází od ORTLIEBu. Pomalu ale jistě se nám daří přesvědčit vás cykloturisty, bikery i cestovatele, že investovat do kvality se vyplatí, a že s kvalitou přichází u ORTLIEBu i barevnost, odolnost a vodotěsnost. Tato německá značka si na příští sezónu zase připravila klasickou porci novinek, která není nikterak velká ani malá. Prostě tak akorát, abychom ji všichni dokázali prozřít a zpracovat. Pojďme tedy na to.

  azub_ortlieb_eurobike-2018_014
U nás to sice ještě moc nejde vidět, ale městská cyklistika ve světě prostě frčí. A na seriózní dojíždění do práce na kole je třeba i seriózní výbava. Zvláště pokud chcete vypadat dobře. Tohle je nový Downtown. Taška přes rameno, kterou snadno připevníte i na nosič. A vypadá prostě božsky  

azub_ortlieb_eurobike-2018_001 Elektrokola jsou nezastavitelnou vlnou, která se valí cyklo světem. A ORTLIEB už se valí s ní. Pro rok 2019 připravil zadní postranní brašnu, která je určena speciálně pro elektrokola, má uvnitř polstrovanou kapsu na druhou baterii a je patřičně barevně vyvedena.

azub_ortlieb_eurobike-2018_002
Nové barvy i materiály se objeví na Rack-Packu a dalších brašnách. Jsou směrem běžného používání v každodenním životě, než dobrodružným stylem, který ORTLIEB většinou nabízí. My trochu doufáme, že se tento trend přenese třeba i mezi Duffly na kolečkách , aby se tyto cestovní tašky daly používat i na dovolenou třeba na pláže

azub_ortlieb_eurobike-2018_003
Jeden z nových vzorů verze Back-Roller Design.

azub_ortlieb_eurobike-2018_004
A tady je celá paleta vzorů, která se každý rok mění. Pokud si některou variantu vyberete, budete hodně unikátní. Pro doplnění je třeba uvést, že Designové Back-Rollery se prodávají po kusech, ne po párech.

azub_ortlieb_eurobike-2018_015
Batohy Velocity mají také svou variantu Design a zde jsou grafiky pro příští rok. Která se vám líbí nejvíce?

azub_ortlieb_eurobike-2018_005
A zde je již zmiňovaná brašna na elektrokola.

azub_ortlieb_eurobike-2018_006
Nový bude u Saddle-Bag s upraveným zapínáním, které se podobá tomu na současném Saddle-Bagu Micro

azub_ortlieb_eurobike-2018_007 A ještě černá verze.

azub_ortlieb_eurobike-2018_008
Další barva pro Rack-Pack a některé další brašny.

azub_ortlieb_eurobike-2018_009
Pro bikepacking letos nic nepřibylo, ale prezentaci mělo toto odvětví poměrně velikou.

azub_ortlieb_eurobike-2018_010
Novinkou je batoh Atrack v několika velikostech. Kromě vodotěsnosti se vyznačuje i zipem resp. vstupem v oblasti zad. Pokud tedy chcete z batohu vytáhnout něco za deště nebo v jiných bídných podmínkách, nemusíte jej klást na popruhy a zabordelit si je.

azub_ortlieb_eurobike-2018_011
Vnitřek po otevření.

azub_ortlieb_eurobike-2018_012
Atracku bude několik velikostí i barev. A všechny se nám líbí. Těžko vybírat.

azub_ortlieb_eurobike-2018_013 Atrack i Gear-Pack, které patří do jedné rodiny univerzálních lodních vaků resp. batohů, budou mít i širší nabídku doplňků, které se upínají do poutek na bocích batohů.

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Do dálek


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator