Videopředstavení BROOKS SCAPE serie nejen pro bikepacking


Text a foto
V aktuálním videu podrobně představuje náš kolega Honza letošní sérii dobrodružných brašen řady SCAPE od BROOKSu. Elegantní voděodolné brašny vyvedené v tmavě zelené “mud green” barvě jsou určeny pro dobrodružné výpravy ať už v klasickém cykloturistickém stylu nebo v moderním bikepackingovém.

V aktuálním videu podrobně představuje náš kolega Honza letošní sérii dobrodružných brašen řady SCAPE od BROOKSu. Elegantní voděodolné brašny vyvedené v tmavě zelené "mud green" barvě jsou určeny pro dobrodružné výpravy ať už v klasickém cykloturistickém stylu nebo v moderním bikepackingovém. Užitečné budou ale i při náročnějších jednodeních vyjížďkách.
 

BROOKS Scape série - vodotěsné brašny na kolo pro bikepacking a cykloturistiku - YouTube
BROOKS Scape série - vodotěsné brašny na kolo pro bikepacking a cykloturistiku - YouTube


Všestranná sestava vodotěsných brašen je vyvedena v luxusním provedení, které je pro Brooks tak typické. Decentní vzhled tmavé zeleno-šedo-hnědé barvy je doplněn o několik málo černých, případně hliníkových prvků. Vývojový tým v Brooksu jako obvykle spolupracoval se samotnými cyklisty a proto se napříč celou řadou vyskytuje několik zajímavých a velmi užitečných detailů.

Reflexní prvky nejsou součástí samotných brašen, aby nerušily jejich vzhled, ale můžete si je dodatečně připevnit kamkoliv vám to bude vyhovovat skrze jednoduchá textilní poutka.

Podsedlovou brašničku Saddle Pocket Bag je možné připevnit i na další větší brašny, jako je Seat Bag nebo Large Pannier. Stejně tak se dá připevnit Handlebar Pouch na Handlebar Roll. Celý systém je tak velmi variabilní.

Řídítková brašna Handlebar Roll má samonastavitelnou přepážku. Obsah tedy budete mít rozdělený, ale při každé výpravě jej můžete rozdělit jinak. Už se vám nebudou plést dohromady například mokré a suché věci.

Rámová brašna Frame Bag je hodně univerzální a padne do většiny rámů standardních velikostí. Je rozdělena do dvou částí. Větší pro objemnější obsah a druhá plochá kapsa poslouží dobře například na nářadí.

Trojici hlavních bikepackingových brašen doplňuje v sérii SCAPE velká cykloturistická brašna na zadní nosič Large Pannier s rolovacím zapínáním, která je vhodná jako hlavní brašna na delší expedice, běžnou cykloturistiku či každodenní dojíždění do práce. Její menší verzi Small Pannier lze upevnit i na přední nosič.

Materiál všech brašen je samozřejmě vodotěsný a voděodolné jsou i přístupy do brašen. Stejně tak celá konstrukce brašen je pevná a navržena z ohledem na náročné použití. Vaši příští cyklo výpravu tak můžete podniknout stylově!

DISKUZE - ZANECHTE NÁM VZKAZ!

Přidejte nám komentář. Budeme za něj rádi.
Váš komentář
Jméno
Jméno
Zrušit odpověď

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NEJNOVĚJŠÍ Z RUBRIKY Stylovky


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator