Aleš Zemánek

Profilová fotka - Aleš Zemánek

Když v roce 2000 Aleš ve svých 23 letech zakládal AZUB, měl dvě základní motivace, které se však záhy ukázaly býti naivními. A to mít více peněz a také více času pro svůj největší koníček, kterým bylo cestování. Když zjistil, že tak jednoduché to není, přišly další dvě motivace. Jednou z nich bylo dokázat skeptikům, vč. úředníků na Úřadě práce, že i s lehokoly se dá v České republice prorazit, druhou pak touha po vylepšování svých lehokol.

Když v roce 2011 vystupoval na TEDx v Brně, posluchače pobavil svým přirovnáním nového modelu ke svému tříměsíčnímu synovi, na kterého se také musí jít v noci podívat a pokochat se. Stejně tak v prvních letech podnikání stály nové modely lehokol AZUB v Alešově ložnici, protože měl často nutkání se na ně v noci podívat, udělat si radost a zase v klidu usnout.

Alešovým koníčkem je stále cestování se zvláštní zálibou pro Sýrii, Izrael a Španělsko, hudba v podání českých kapel a nyní především tři kluci Jakub (2011), Šimon (2015) a Jáchym (2017) kteří hravě vyplní veškerý Alešův volný čas.

www.azub.eu


INSPIRACE OD ZNAČEK


Tern Ortlieb Brooks Burley Tubus Racktime Son Minoura Biologic Trailgator